За да бъдем възможно най-полезни при посещението Ви на нашия сайт, чрез него събираме информация чрез „бисквитки” (cookies). Като продължите да разглеждате сайта, Вие се съгласявате с това.

Затвори
  • изчерпано
O0319I150, Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM4),150m EFB
search
  • O0319I150, Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM4),150m EFB

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM4),150m EF

573,00 лв.
С вкл. данък

Свързваща оптична корда мулти мод дуплекс 50/125 LC-LC (OM4),150m EFB

Количество
изчерпано

 

Този сайт е само за нашите юридически партньори (фирми) и е с ексклузивна B2B насоченост.

 

Стоките се получават от офисите на НЕГС ООД или с куриер след уточняване на цената му. Моля позвънете за повече информация.

 

Продукти не се връщат и не се заменят, освен ако това не се покрива от гаранцията им.

O0319I150, Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM4),150m EFB

O0319I150

Техническо описание

Цвят
Лилав
Категория
OM4
Тип
Multi Mode 50/125
Дължина
150 m
Конектори
LC
Брой жила или влакна
2