Нашата цел е да Ви бъдем възможно най-полезни при посещението на нашия сайт. Ето защо чрез него събираме информация по време на Вашите посещения тук чрез „бисквитки” (cookies). Като продължите да разглеждате сайта, се съгласявате с използването на „бисквитки”. Ако не желаете да приемате „бисквитки“, можете да ги деактивирате чрез настройките на Вашия браузър или да не продължавате да разглеждате сайта.

search

Оптичен панел с 6 SC duplex адаптера SM

237,66 лв.
С вкл. данък
Количество
изчерпано

 

Този сайт е само за нашите юридически партньори (фирми) и е с ексклузивна B2B насоченост.

 

Вашите лични данни са защитени съобразно GDPR изискванията. За повече информация вижте Поверителност, GDPR хармонизация в края на страницата.

 

Стоките се получават от офисите на НЕГС ООД или с куриер след уточняване на цената му. Моля позвънете за повече информация.

 

Продукти не се връщат и не се заменят, освен ако това не се покрива от гаранцията им.

NK Pre-loaded fiber drawer with 6 SC duplex adapters for OS1/OS2 single-mode fiber.

NKFD1W6BUDSCZ

Техническо описание

Цвят
Черен
Тип
Single Mode 9/125
Конектори
SC

Коментари

Няма все още коментари

Напишете коментар

Оптичен панел с 6 SC duplex адаптера SM

Описание

Напишете коментар