KF-3SCSC-02L, Оптична корда дуплекс 50/125 SC-SC (ОМ4), 2m
  • KF-3SCSC-02L, Оптична корда дуплекс 50/125 SC-SC (ОМ4), 2m

Оптична корда дуплекс 50/125 SC-SC (ОМ4), 2m

  • Вашите лични данни са защитени съобразно GDPR изискванията. За повече информация вижте Поверителност, GDPR хармонизация в края на страницата. Вашите лични данни са защитени съобразно GDPR изискванията. За повече информация вижте Поверителност, GDPR хармонизация в края на страницата.
  • Стоките се получават от офисите на НЕГС ООД или с куриер след уточняване на цената му. Моля позвънете за повече информация. Стоките се получават от офисите на НЕГС ООД или с куриер след уточняване на цената му. Моля позвънете за повече информация.
  • Продукти не се връщат и не се заменят, освен ако това не се покрива от гаранцията им. Продукти не се връщат и не се заменят, освен ако това не се покрива от гаранцията им.
Tongrun
KF-3SCSC-02L

Техническо описание

Категория
OM4
Тип
Multi Mode 50/125
Дължина
2 m
Конектори
SC
Брой жила/влакна
2

Коментари

Няма коментари

Напишете Вашият коментар

Оптична корда дуплекс 50/125 SC-SC (ОМ4), 2m

Напишете Вашият коментар