За да бъдем възможно най-полезни при посещението Ви на нашия сайт, чрез него събираме информация чрез „бисквитки” (cookies). Като продължите да разглеждате сайта, Вие се съгласявате с това.

Затвори
  • изчерпано
KF-9SCSC-80, Оптична корда дуплекс 9/125 SC-SC, 80m, KF
search
  • KF-9SCSC-80, Оптична корда дуплекс 9/125 SC-SC, 80m, KF

Оптична корда дуплекс 9/125 SC-SC 80m, KF

45,00 лв.
С вкл. данък
Количество
изчерпано

  Този сайт е само за нашите юридически партньори (фирми) и е с ексклузивна B2B насоченост.

Ако продуктът е изчерпан, моля позвънете ни за актуална цена и срок на доставка!

 

Стоките се получават от офисите на НЕГС ООД или с куриер след уточняване на цената му. Моля позвънете за повече информация.

Tongrun
KF-9SCSC-80

Техническо описание

Тип
Single Mode 9/125
Дължина
80 m
Конектори
SC
Брой жила или влакна
2