Нашата цел е да Ви бъдем възможно най-полезни при посещението на нашия сайт. Ето защо чрез него събираме информация по време на Вашите посещения тук чрез „бисквитки” (cookies). Като продължите да разглеждате сайта, се съгласявате с използването на „бисквитки”. Ако не желаете да приемате „бисквитки“, можете да ги деактивирате чрез настройките на Вашия браузър или да не продължавате да разглеждате сайта.

NKFP92ELLLSM005, Оптична корда LC-LC 9/125 LSZH 5m Panduit
  • NKFP92ELLLSM005, Оптична корда LC-LC 9/125 LSZH 5m Panduit

Оптична корда LC-LC 9/125 LSZH 5m Panduit

  • Вашите лични данни са защитени съобразно GDPR изискванията. За повече информация вижте Поверителност, GDPR хармонизация в края на страницата. Вашите лични данни са защитени съобразно GDPR изискванията. За повече информация вижте Поверителност, GDPR хармонизация в края на страницата.
  • Стоките се получават от офисите на НЕГС ООД или с куриер след уточняване на цената му. Моля позвънете за повече информация. Стоките се получават от офисите на НЕГС ООД или с куриер след уточняване на цената му. Моля позвънете за повече информация.
  • Продукти не се връщат и не се заменят, освен ако това не се покрива от гаранцията им. Продукти не се връщат и не се заменят, освен ако това не се покрива от гаранцията им.

NKFP92ELLLSM005

Оптична корда LC-LC 9/125 LSZH 5m Panduit

NetKey 2-fiber OS2 LC duplex to LC duplex patch cord, 

low smoke zero halogen (LSZH) rated with 1.6mm jacket, 5m

NKFP92ELLLSM005

Техническо описание

Тип
Single Mode 9/125
Дължина
5 m
Конектори
LC
Брой жила или влакна
2