Нашата цел е да Ви бъдем възможно най-полезни при посещението на нашия сайт. Ето защо чрез него събираме информация по време на Вашите посещения тук чрез „бисквитки” (cookies). Като продължите да разглеждате сайта, се съгласявате с използването на „бисквитки”. Ако не желаете да приемате „бисквитки“, можете да ги деактивирате чрез настройките на Вашия браузър или да не продължавате да разглеждате сайта.

  • Нов
OLSP8512-CDS5, SFP Модул 1.25G 850nm 550m DOM
  • OLSP8512-CDS5, SFP Модул 1.25G 850nm 550m DOM

SFP Модул 1.25G 850nm 550m DOM

23,22 лв.
С вкл. данък
Количество
налично

 

Този сайт е само за нашите юридически партньори (фирми) и е с ексклузивна B2B насоченост.

 

Вашите лични данни са защитени съобразно GDPR изискванията. За повече информация вижте Поверителност, GDPR хармонизация в края на страницата.

 

Стоките се получават от офисите на НЕГС ООД или с куриер след уточняване на цената му. Моля позвънете за повече информация.

 

Продукти не се връщат и не се заменят, освен ако това не се покрива от гаранцията им.

OLSP8512-CDS5, SFP Модул 1.25G 850nm 550m DOM

Product Features

•Supports Daterate 155M~4.25G

•Dual LC connector

•Hot pluggable SFP footprint

•Wavelength: 850nm,1310nm ,1490nm ,1550nm, CWDM 1270~1610nm

•Applicable for 550m~120Km connection

•Digital Diagnostic Monitor Interface

•Operating case temperature: 

 Commerical:0 to 70 °C     

 Industrial:-40 to 85 °C 

OLSP8512-CDS5
20 Артикула

За сваляне

Прод. каталог SFP Olkopto

SFP OLSP8512L-CDS5

За сваляне (514.99k)

Коментари

Няма все още коментари

Напишете коментар

SFP Модул 1.25G 850nm 550m DOM

Напишете коментар